کلینیک تخصصی حکیم

  • Info@hakimclinic.org
  • 02122238999 و 02188946643

درباره ما

درباره ما

کلینیک تخصصی حکیم

این مجموعه از سال 1389 با هدف بهبود و ارتقاء سطح درمانی بیماران ارتوپدیک ایجاد گردید و در زمینه‌های مختلفی از جمله پیشگیری، تشخیص و درمان ارائه خدمت می‌نماید.
همچنین در راستای ارائه خدمات بهتر به بیماران، این مرکز از چندین تخصص در کنار هم بهره برده است تا مراجعه کنندگان به این مرکز به طور دقیق ارزیابی و معاینه شوند. کلینیک حکیم با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و استفاده از تجهیزات بروز در زمینه شناسایی و تشخیص اختلالات پا و ستون فقرات در صدد درمان و برطرف نمودن اختلالات به صورت تخصصی می‌باشد.
در کلینیک حکیم خدمات پاپزشکی و ارتوپدی به صورت کاملاً تخصصی و پیشرفته توسط متخصصین مجرب انجام می‌گیرد. خدمات پاپزشکی و ارتوپدی در علم پزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد زیرا به استقلال و کارایی فرد در جامعه کمک می کند که نتیجه آن حس مفید بودن در جامعه است. از این رو مجموعه کلینیک‌های حکیم به واسطه تجربه و صداقت در ارائه خدمات و استفاده از تجهیزات بروز در صدد ایجاد شعبه‌ای در درمانگاه دیابت پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه تهران به درخواست آن پژوهشگاه محترم برآمد تا به صورت تخصصی در زمینه پا، اصلاح ساختار حرکتی، راه رفتن و خدمات ارتوپدی ارائه نماید.
در ابتدا متخصصین مربوطه طی جلسه مشاوره نیازهای بیماران را بررسی و ارزیابی نموده و الزامات مورد بحث قرار می‌گیرد و در صورت نیاز بیمار به متخصصین دیگر جهت ارائه خدمات دقیق‌تر ارجاع می‌شود که کلیه این خدمات در مجموعه کلینیک‌های حکیم قابل دسترس است.
خدمات ارتوپدی و پاپزشکی تحت نظر پزشک با همکاری گروهی از افراد متخصص در این زمینه انجام می‌شود. ساخت قالب گچی، ساخت انواع اعضای مصنوعی، ساخت کفی، کفش، صندل مناسب و آموزش بیمار جهت مراقبت از خود و نحوه استفاده از اجزاء یاد شده بر عهده کارشناسان ارتوپدی فنی است که به طور کامل و با نهایت دقت به بهره‌گیری آخرین متدها و دستگاه‌های پیشرفته در کلینیک حکیم انجام می‌گیرد.