کلینیک تخصصی حکیم

  • Info@hakimclinic.org
  • 02122238999 و 02188946643

طرح غربالگری اصلاح ناهنجاری های اسکلتی-عضلانی تاکسیرانان

اجرای طرح غربالگری ناهنجاری ها و اختلالات اسکلتی- عضلانی، ستون فقرات و لگن با همکاری گروه سلامت کلینیک حکیم برای تاکسیرانان برگزار شد.

طرح غربالگری اصلاح ناهنجاری های اسکلتی-عضلانی تاکسیرانان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران؛ از آنجا که یکی از مهمترین و رایج ترین علل اختلالات اسکلتی و عضلانی تاکسیرانان با توجه به شرایط شغلی ایشان فعالیت های فیزیکی کم و پوزیشن های یکنواخت و طولانی مدت در طول فعالیت کاری(در پشت فرمان) است، اغلب تاکسیرانان دچار مشکلات اختلالات اسکلتی و عضلانی از جمله کمر درد، آرتروز، درد مچ دست و گردن درد هستند.
لذا به منظور بهره مندی تاکسیرانان از سطح سلامتی مطلوب تر و آگاهی آنان از عوارض و آسیب های ناشی از اختلالات اسکلتی و عضلانی، این طرح با رویکرد سلامت محور و با هدف ارتقای سطح سلامت تاکسیرانان، معاینه و ارزیابی ستون فقرات، لگن و اسکن کف پا و مشاوره جهت پیشگیری و درمان آن برای بیش از ٦٠ تاکسیران به صورت رایگان در معاونت فرهنگی و آموزشی سازمان تاکسیرانی اجرایی شد.
با توجه به نیاز و ضرورت آگاهی تاکسیرانان با آسیب های ناشی از اختلالات اسکلتی و عضلانی، این طرح قرار است در روزهای آتی با همکاری گروه سلامت کلینیک حکیم در معاونت فرهنگی و آموزشی و مناطق ٢٢ گانه تاکسیرانی ادامه یابد.

 

منبع : تاکسی تهران

دیدگاه خود را بنویسید

09022238998
021-22238999
x